fbpx

ZA PIĘKNEM KAŻDEJ KOBIETY STOI FRYZJERKA, KTÓRA KOCHA SWOJĄ PRACĘ”

Jak pracujemy?

Jedną z usług oferowanych w naszym salonie fryzjerskim w Sochaczewie jest profesjonalne strzyżenie oraz modelowanie włosów, które wykonują doświadczone oraz profesjonalne stylistki fryzur. Podczas pracy, zawsze słuchamy potrzeb klientki, a także dobieramy cięcie do kształtu twarzy. Jest to podstawa, która pozwala nam dobrać najlepszy efekt cięcia do rysów twarzy naszej klientki. Rolą odpowiedniego strzyżenia jest podkreślenie urody oraz temperamentu klientki, a także optyczne odmłodzenie twarzy.

Najlepszy fryzjer? Tylko w Sochaczewie!

Nasza załoga na bieżąco śledzi światowe trendy, a także bierze udział w licznych szkoleniach, które pozwalają nam na profesjonalizm w każdym calu. Podczas strzyżenia zwracamy szczególną uwagę na geometrię twarzy, co pozwala nam na podkreślenie atutów urody z jednoczesnym zatuszowaniem ewentualnych mankamentów. Dzięki dobrze dobranemu cięci możemy poszerzyć twarz podłużną, wyszczuplić twarz okrągłą, a także optycznie skrócić twarz.

Nasz zespół pracuje na profesjonalnych preparatach, dobranych indywidualnie do potrzeb włosów oraz skóry głowy naszych klientek, dzięki czemu włosy pozostają miękkie i jedwabiste przez dłuższy czas, a nie tylko w dzień wykonania zabiegu strzyżenia oraz modelowania.

Fachowe doradztwo stylistów podczas wizyty.

Podczas wizyty w naszym salonie fryzjerskim w Sochaczewie oferujemy również profesjonalne doradztwo ze strony naszych stylistek, które doradzają nie tylko w sprawach codziennej pielęgnacji, ale także dobierają profesjonalne kosmetyki przeznaczone do potrzeb skóry głowy klientki. Na specjalne życzenie uczą także codziennego modelowania włosów, w przypadku nowej fryzury.

Narzędzia, na których pracujemy, są na bieżąco dezynfekowane. Odpowiednia dbałość o higienę to w naszej pracy podstawa!

Kosmetyki, na których pracujemy to znane, światowe marki takie jak: Wella, Kemon, Revlon oraz Tricoart.

Służymy swoją wiedzą oraz doświadczeniem! Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu!

 

W naszym salonie oferujemy również strzyżenie dzieci i młodzieży.