Strzyżenie jest jednym z najważniejszych zabiegów wykonywanych w każdym salonie fryzjerskim, ponieważ to ono w głównej mierze decyduje o póżniejszym wizerunku klienta.

Podążjąc za państwa potrzebami pierwszym etapem każdego strzyżenia jest konsultacja, jest to czas w którym klient może przedstawić wizję przyszłej fryzury, zaś nasze fryzjerki-stylistki doradzą czy wybrane strzyżenie będzie pasowało do urody klientam. Zadaniem fryzjera-stylisty na tym etapie jest opowiedzenie o najnowszych trendach, o kształcie fryzury, która podkreśli atuty urody i ukryje ewentualne mankamenty.

Konsultację uważa się za zakończoną po ustaleniu wszystkich szczegółów przyszłego strzyżenia.

Przygotowanie do strzyżenia jak i sam zabieg jest czasem, w którym fryzjer sprawdza w jakim stanie jest skóra i włosy, dzięki wnikliwej obserwacji już na etapie mycia jest w stanie stwierdzić czy włosy wymagają dodatkowych zabiegów odżywczych, a także doradzić klientce jak w warunkach domowych pielęgnować włosy.

Aby poprawić kondycję państwa włosów stosujemy kosmetyki marki Wella, Kemon, Revlon, Tricoart dzięki którym włosy wyglądają pięknie i zdrowo, a efekt działania odżywki nakładanej po każdym myciu włosów przed strzyżeniem utrzymuje się przez długi czas.

Od początku naszej działalności staramy się by wszystkie zabiegi,w tym również strzyżenie były czasem relaksu dla klienta, dlatego aby zmniejszyć stres związany ze zmianą fryzury zapraszamy na darmowe konsultacje z fryzjerem-stylistą.

W naszym salonie oferujemy również strzyżenie dzieci i młodzieży.