fbpx

Oczyszczanie wodorowe jest zwane także hydrodermabrazją. Jest to zabieg, który można wykonywać na twarzy i ciele, w tym także na skórze głowy.

Czym jest oczyszczanie wodorowe i jak przebiega? Poniżej rezultaty.

Przygotowanie skóry – peeling skóry głowy Pierwszym krokiem, który powinien wyprzedzić zabieg wodorowego oczyszczania skóry, jest tradycyjny peeling. Ma on na celu oczyścić wstępnie wierzchnie warstwy skóry oraz usunąć martwy naskórek. Zmiękczyć skórę. Po peelingu przychodzi czas na właściwy zabieg.

Oczyszczanie wodorowe skóry głowy

Kolejnym etapem jest samo oczyszczanie. Odbywa się ono poprzez nakierowanie strumienia wody z cząsteczkami aktywnego wodoru na skórę głowy. Wodór oczyszcza głębsze warstwy skóry i prowadzi do rozluźnienia mięśni. Za pomocą wody wodorowe ujścia mieszków włosowych są oczyszczone z zalegających zanieczyszczeń z kosmetyków oraz zanieczyszczeń ze środowiska naturalnego. Redukujemy nadmiar wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry i mieszków włosowych. Tym samym przedłużamy bardzo dobre warunki dla włosów aby rosły szybciej i ich struktura była zdrowa. Dzięki niesamowitym właściwościom wody wodorowe uzyskujemy głębokie nawilżanie skóry głowy jednocześnie łagodzimy swędzenie i redukujemy łupież suchy.

Kolejny etap :Infuzja tlenowa z ampułką

Na koniec na skórze głowy wykonuje się infuzję tlenową, w której wykorzystywana jest ampułka z odpowiednią substancją. Już sam tlen wykorzystywany przy infuzji skutecznie pobudza krążenie, dotlenia skórę, zmniejsza kolonie bakterii tlenowych. Taki zabieg zapewnia , zminimalizowanie wytwarzania sebum,zahamowanie wypadania włosów, wzmocnienie włosów, minimalizuje zapalenie mieszków włosowych, a tym samym gwarantuje piękne i zdrowe włosy.

Efekt oczyszczania jest już przy jednej wizycie. Zabieg zalecamy wykonywać raz w miesiącu aby systematycznie redukować wolne rodniki i dbać o skórę głowy.

CENA zabiegu: 150 zł

CZAS trwania zabiegu: 1 godz

Dodaj odpowiedź