fbpx

Strzyżenie gorącymi nożyczkami

Regularne podcinanie włosów zapobiega rozdwajaniu się końcówek i optycznie zagęszcza fryzurę. Zaleca się, aby raz na kwartał podcinać końcówki, dzięki temu Twoje włosy będą piękne, zdrowe i mocne.

Metoda ThermoCut polega na podcięciu mokrych włosów nożyczkami fryzjerskimi rozgrzanymi to 90-150 stopni Celsjusza. Jest to innowacyjna metoda, która przeznaczona jest szczególnie dla posiadaczek długich włosów.

Włosy składają się z trzech warstw. Odpowiadają one za nawilżenie oraz poziom substancji odżywczych. Metoda ThermoCut nie ingeruje w strukturę włosa, nadaje im za to połysk, dodaje sprężystości. Efekt większej objętości widać już po pierwszym zabiegu.

Metoda strzyżenia gorącymi nożyczkami, choć innowacyjna, jest bardzo popularna. Jest to czynność czasochłonna, trwa niemal dwukrotnie dłużej, niż normalne strzyżenie. Nożyczki do strzyżenia na gorąco mają specjalną powłokę z tworzywa sztucznego, która jest odporna na wysokie temperatury.

Gorące nożyczki powodują domknięcie łuski włosa. Dzięki temu uszczelnia je oraz pozwala włosom się zregenerować. Włosy nie tracą substancji odżywczych i natłuszczających, a końcówki wolniej się rozdwajają. Podcinając regularnie końcówki gorącymi nożyczkami, sprawimy, że włosy staną się bardziej sprężyste, mocniejsze i bardziej błyszczące. To także świetny sposób na stymulację włosów do wzrostu, co za tym idzie — szybciej zapuścisz piękne, długie włosy.

Zabieg ten możesz wykonać w naszym salonie. Jeśli masz jakieś pytania — chętnie na nie odpowiemy!