fbpx

Trwała ondulacja — przeżytek czy nowoczesny zabieg? Sprawdź, na czym polega ta popularna metoda!

 

Trwała ondulacja wciąż kojarzy nam się z szaloną modą lat 80. Właśnie wtedy kręcone włosy i drobne loczki królowały na ulicach. Niestety dawne metody były bardzo inwazyjne, a zdesperowane kobiety chwytały się wszelkich metod, aby ich fryzury prezentowały się lekko i fantazyjnie.

Na całe szczęście, dziś trwała ondulacja jest znacznie bezpieczniejsza dla włosów, niż dawniej. Stosowane przez nas preparaty nie działają tak silnie i inwazyjnie na włosy, a jednocześnie pozwalają zatrzymać wymarzoną fryzurę na długo.

Nowoczesna trwała ondulacja to skuteczny sposób na zakręcenie pasm na dłuższy czas. To doskonała alternatywa dla lokówki do włosów. Różne rodzaje trwałej ondulacji pozwolą na idealne dopasowanie do Twoich włosów, także do tych słabszych i mniej odpornych na uszkodzenia.

Nasi najlepsi specjaliści dobiorą odpowiednie kosmetyki do trwałej ondulacji na podstawie oceny stanu i typu Twoich włosów. Cena takiego zabiegu zależy od rodzaju trwałej ondulacji, długości włosów oraz kosmetyków użytych do tej metody.

Cennik

Wykonany przez profesjonalistów zabieg, nie zniszczy Twoich włosów. Pamiętaj, że musisz o nie zadbać w odpowiedni sposób. Włosy po zabiegu pozostaną zdrowe oraz będą zachwycały wyglądem i blaskiem. Przede wszystkim włosów nie należy czesać szczotką, a drewnianym grzebieniem. O wszelkie wskazówki zapytaj przed zabiegiem. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.