fbpx

 

Długie, gęste i piękne włosy to marzenie wielu kobiet. Zapuszczanie naturalnych włosów wymaga cierpliwości i odpowiedniej pielęgnacji. A mimo to nie każda kobieta może osiągnąć upragnioną długość. Włosy często mają tendencję do łamania, wypadania i rozdwajania. Wiele zależy także od naszych nawyków i trybu życia.

Jednak dzięki dzisiejszej technice fryzjerskiej, możesz osiągnąć upragnioną długość już w kilka chwil. Bez żmudnego czekania, aż włosy urosną! Przedłużenie włosów metodą kanapkową to prawdziwy hit! Zabieg ten pokochały również gwiazdy!

Na czym polega przedłużanie włosów metodą kanapkową?

Przedłużanie włosów metodą kanapkową, to zabieg zwany również hairtalk extensions. Najnowocześniejszy i najbezpieczniejszy sposób na przedłużenie i zwiększenie objętości włosów. Co więcej, z zabiegu mogą korzystać nawet posiadaczki włosów cienkich, łamliwych i przerzedzonych.

Metoda kanapkowa polega na przedłużeniu i zagęszczeniu włosów za pomocą lekkich, przezroczystych taśm silikonowych. Do taśm przytwierdzone są pasma, które następne przyklejane są u nasady naturalnych kosmyków na głowie klientki. Pasmo naturalne znajduje się w środku pasm przyklejonych – stąd właśnie nazwa tego zabiegu.

Do przedłużenia włosów można użyć taśm o długości 40-60 cm. W zależności od gęstości włosów klientki można wykorzystać średnio od 10 do 30 doczepianych taśm. Cały zabieg trwa około godziny.

Przedłużane metodą kanapkową włosy wyglądają bardzo naturalnie. Przezroczyste taśmy pozostaną niewidoczne, więc nie obawiaj się, że fryzura będzie wyglądała sztucznie. Nasz salon jest autoryzowanym partnerem, możesz więc być pewna, że fryzura będzie prezentować się pięknie! Ponadto taśmy silikonowe znajdujące się w pasmach, są bardzo lekkie, niewyczuwalne. Nie obciążają fryzury, nie plączą pasm naturalnych włosów ani w żaden sposób im nie szkodzą. Zabieg wykonywany w naszym salonie jest nieinwazyjny i może być wykonane na każdego rodzaju włosach.

W razie pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

 

 

Zarezerwuj termin on-line