fbpx

Pierwszym krokiem do uzyskania efektu pięknych włosów jest ich prawidłowa pielęgnacja. Żeby włosy były mocne, zdrowe i lśniące, trzeba regularnie nakładać na nie odpowiednie produkty, a także odżywiać od środka za pomocą zbilansowanej diety. 

Wraz ze zmianami pór roku, nasze włosy również zmieniają swoje preferencje i co kilka miesięcy mają inne potrzeby. Warto wtedy skorzystać z usług oferowanych w dobrych salonach fryzjerskich, aby mieć pewność, że zabiegi wykonuje specjalista. W salonie Diamond proponujemy naszym Klientkom dwa wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne, które odżywiają włosy poprzez dostarczenie im odpowiednich składników. 

 

Botox Keratynowy

Keratyna jest podstawowym składnikiem budulcowym włosa. Niestety z każdym zabiegiem chemicznym lub termicznym oraz przy niewłaściwej pielęgnacji, nasze włosy stają się podatne na uszkodzenia. Poprzez odchylone łuski łatwo jest wypłukać cenne składniki, przez co fryzura staje się coraz trudniejsza do ułożenia. Włosy tracą blask i objętość, oraz łamią się i rozdwajają. 

Botox Keratynowy jest na to doskonałym remedium przywracając im wigor. Zawiera takie składniki, jak: keratyna, termiczny kompleks lipidów, olejek arganowy, proteiny roślinne, masło karite, D-Panthenol. Same składniki naturalne, bez soli, parabenów i siarczanów. 

Efekt:

 • Nawilżenie, wygładzenie i połysk
 • Łatwość w rozczesywaniu
 • Zabezpieczenie końcówek przed rozdwajaniem
 • Włosy są grubsze i elastyczne

Jak wykonujemy zabieg?

 1. Myjemy włosy 2 razy szamponem 
 2. Suszymy 
 3. Nakładamy produkt na włosy, omijając skórę głowy
 4. Zakładamy czepek foliowy, a następnie Klientka udaje się pod klimazon na około pół godziny
 5. Spłukujemy włosy, rozpylamy odżywkę bez spłukiwania
 6. Suszymy włosy do 100% (do całkowitego wyschnięcia)
 7. Prostujemy włosy prostownicą w temperaturze 170*C-210*C w zależności od ich kondycji

Całość trwa 1-1,5h i kosztuje 200 zł.

Po zabiegu zalecamy używanie specjalnego szamponu i odżywki, oraz zabiegi podtrzymujące raz na 3 miesiące. 

 

Nashi Argan

W świecie tak zwanych włosomaniaczek nie od dziś wiadomo, że olejowanie włosów jest nieodłącznym składnikiem świadomej pielęgnacji. Różnego rodzaju oleje pozwalają na dłużej zatrzymać we włosach składniki nawilżające, dzięki temu są one elastyczne i mniej podatne na uszkodzenia. Nie każda z nas jednak ma czas na skomplikowane domowe zabiegi, dlatego w salonie fryzjerskim  Diamond w Sochaczewie można oddać się w ręce ekspertek i mieć pewność, że włosy będą odżywione, zdrowe i piękne. 

Głównym składnikiem kosmetyków z serii Nashi Argan jest olej arganowy, który ma zbawienny wpływ na zniszczone włosy. Kolejny to olej z lnu. W składzie tych kosmetyków znajdziemy prawdziwe skarby natury:

 • Nasycone kwasy tłuszczowe,
 • kwas linolowy,
 • witaminy E, A, C, E,
 • kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6.

Profesjonalna pielęgnacja Nashi Argan cieszy się nieustającym zainteresowaniem w Salonie Fryzjerskim Diamond, a jej efekty to:

 • Wygładzone i zdyscyplinowane włosy
 • Sprężystość i niesamowity blask
 • Pobudzona skóra głowy, dzięki czemu cebulki są lepiej dotlenione, a same włosy szybciej rosną

Opakowania kosmetyków Nashi Argan są w 100% ekologiczne i biodegradowalne. 

* Wybierając kosmetyki z serii Nashi Argan realnie poprawiasz jakość życia kobiet w Maroko. Kosmetyki Nashi Argan to produkt włoskiej firmy, która współpracuje z Kobiecą Spółdzielnią Pracy z Maroka. W Marokańskiej spółdzielni każdego dnia kobiety ręcznie wyciskają olej arganowy. Do uzyskania 1 litra czystego pełnowartościowego oleju arganowego trzeba wycisnąć aż 40 kg Argan Spinosa. Ten prawdziwy skarb natury stosowany od setek lat w Maroku otrzymujemy od kobiet, które dzięki ciężkiej pracy mogą nakarmić swoje rodziny w najbiedniejszym regionie Maroka.