fbpx

Koloryzacja to nie tylko zmiana koloru, dobry fryzjer-stylista zdaje sobię sprawę, iż jest to także podkreślenie urody i osobowości, dlatego do każdej koloryzacji podchodzimy indywidualnie tworząc niepowtarzalne metamorfozy.

Uzupełnieniem każdego koloru jest strzyżenie, które dobrze dobrane podkreśla atuty urody i ukrywa ewentualne mankamenty. Odpowiedni dobór koloru to tylko jeden z etapów, kolejnym jest wybór techniki koloryzacji i najlepszego dla klientki kosmetyku.

salon fryzjerski  Diamond łączy fachową wiedzę z najnowszymi technologiami i trendami we fryzjerstwie dzięki czemu poddając się zabiegowi koloryzacji w naszym salonie jesteście w najlepszych rękach.

Zarówno wieloletnie doświadczenie jak i liczne szkolenia z zakresu koloryzacji sprawiają, iż każda zmiana koloru wykonana przez nasze fryzjerki-stylistki to gwarantowany sukces.

Pierwszym etapem zabiegu jest konsultacja z klientką, która opowiada o swoich oczekiwaniach co do koloru, naszym zadaniem jest dobranie odcienia pasującego do danego typu urody, oraz odpowiedniej techniki nałożenia farby. Kolejnym etapem jest przygotowanie włosów do koloryzacji i nałożenie koloru. W zależności od wybranego odcienia używamy różnych technik nakładania koloru. Wszystkie rodzaje koloryzacji wykonujemy profesjonalnymi produktami firmy Kemon, Sens’us, Matrix.

Odpowiedni dobór produktu do koloryzacji jest bardzo ważny dla osiągnięcia pożądanego efektu, dlatego tak ważne jest by wykonywać ten zabieg w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

Naszą specjalnością są:

  • pasemka
  • baleyage
  • panelowe farbowanie włosów polegające na farbowaniu partii włosów w kształcie wybranej figury geometrycznej trójkąta, prostokąta, trapezu w kilku kolorach najczęściej od trzech do pięciu w celu optycznego zwiększenia fryzury.
  • backombing
  • koloryzacja 3D, polegająca na specjalnym zestawieniu zimnych i ciepłych odcieni, dzięki którym otrzymujemy efekt trójwymiarowości na włosach.
  • flamboyage to nowoczesna forma znanego baleyage polegająca na tworzeniu trójwymiarowości przy zastosowaniu nowoczesnej techniki nakładania koloru, dzięki czemu pasemka są wyjątkowo rozświetlone jakby malowało je słońce, ten typ koloryzacji nadaje wyjątkowego blasku i powiększa objętość fryzury.

Zapraszamy na darmowe konsultacje przed zabiegiem koloryzacji.