fbpx

Podobno prawdziwa kobieta nigdy nie jest zadowolona z tego co dała jej natura kobiety z prostymi włosami marzą o lokach i odwrotnie.

Rozumiejąc potrzeby naszych klientek oferujemy zabieg keratynowego prostowania włosów, który utrzymuje się przez długi czas, dzięki czemu poranne prostowanie włosów nie będzie już konieczne.

Keratynowa terapia prostowania włosów kosmetykami Cocochoco sprawia, że włosy stają się :

– wygładzone, odżywione i piękne, gdyż zabieg ten odbudowuje strukturę włosa, oraz intensywnie odżywia.

– dzięki użyciu keratyny Cocochoco włosy stają się naprawdę zdrowe, pełne blasku, miękkie i dobrze nawilżone nawet te uprzednio zniszczone wieloma zabiegami chemicznymi

– zabieg keratynowego prostowania włosów wykonywany w naszym salonie zapobiega puszeniu i powoduje zmniejszenie objętości włosów, dzięki czemu nie trzeba już się martwić deszczem, czy wilgotnym powietrzem, oraz łatwiej jest zapanować nad fryzurą.

– zabieg keratynowego prostowania włosów to również odświeżenie koloru, ponieważ dobrze odżywione włosy od nasady aż po końce odzyskują blask i głębie odcienia nałożonej farby.

– zabieg keratynowego prostowania włosów z użyciem Cocochoco to proste włosy przez okres 3 – 5 miesięcy, jest to czas w którym dobrze odżywione włosy mogą odpocząć od szkodliwego działania prostownicy.

– zabieg keratynowego prostowania włosów w naszym salonie jest przeprowadzany metodą stuprocentowo bezpieczną i poprawiającą w znacznym stopniu kondycje włosów.