Migrena, bezsenność, brak koncentracji, ból karku i barków, a także wypadanie włosów to efekt stresu spowodowanego szybkim tempem życia, ciągłą rywalizacją i pogonią za lepszym życiem.

Napięcie nerwowe towarzyszy nam każdego dnia. Długotrwały stres prowadzi do zaburzeń krążenia i napięcia licznych mięśni znajdujących się na głowie. Współczesna medycyna na wyżej wymienione schorzenia proponuje jedynie środki doraźne działające przeciwbólowo, lub nasennie.

W Indiach już 1000 lat temu stosowano masaż głowy polegający na zbawiennej mocy dotyku w odpowiednich partii głowy. Umiejętnie wykonany masaż indyjski z powodzeniem zastępuje środki farmakologicznie, ponadto nie tylko likwiduje objawy, a też zwalcza prawdziwą przyczynę dolegliwości.

Salon fryzjerski Diamond jest połączeniem współczesnego fryzjerstwa ze starożytną, indyjską medycyną naturalną. Dla naszych klientów wybieramy najlepsze metody zarówno na wypadanie włosów, poprawę ogólnej kondycji włosa jak stanu zdrowia. Jesteśmy jedynym salonem w Sochaczewie posiadającym uprawnienia i kwalifikacje do wykonywania Indyjskiego masażu głowy.

Zapraszamy do naszego salonu na indyjski masaż głowy, który nie tylko ukoi duszę, ale też pomoże zwalczyć nękające wiele osób dolegliwości zdrowotne.

Dodaj odpowiedź